Tempo FM
Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 10:02 Bu haber 24350 kez okundu
 
İş elbiseleri sektöründe parlayan yıldız; Giviu
İş elbiseleri sektöründe parlayan yıldız; Giviu
TANITIM HABERLERİ Haberi
İş elbiseleri sektöründe parlayan yıldız; Giviu

İş elbiseleri sektöründe parlayan yıldız; Giviu

 

İş elbiseleri sektörü Giviu markası ile birlikte bambaşka bir sektör haline geldi. Aslında oldukça yeni bir marka olan Giviu arkasında çok deneyimli ve tecrübeli güçlere sahip olarak sektördeki yerini aldı. 15 yılı aşan bir süredir iş elbiseleri sektöründe aktif olarak görev alan Sevcan Durmaz, yenilikçi fikirleri ve başarılı iş gücünü Giviu markası ile hayata geçirmeyi başardı. Oldukça sıradan ve tekdüze üretimlerin yapıldığı iş elbiseleri alanı artık çok fakrlı ve öze tasarımlarla çalışmaya başladı.

Giviu iş elbiseleri sektörünün parlayan yıldızı olarak biliniyor. Çok kısa bir süre içerisinde birçok alanda öncü ve takip edilen bir marka haline gelen Giviu ile sektörde çok özel yenilikler yaşanıyor.

Giviu markası atölyelerinde her bir firma ve marka için özel tasarım çalışmalar yapılıyor. Standart bir üretim ile seri halde üretilen ve üzerine marka baskısı yapılarak firmalar adına özelleştirilen iş elbiseleri Giviu dünyasında bambaşka bir soluk kazanıyor. Ve burada her bir marka için tek tek özel olarak iş elbiseleri tasarlanıyor. AR-GE ve tasarım birimi bunun üzerine uzun günler çalışıyor. Bir markanın tüm incelikleri, tüm detayları, ruhunu yansıtan her bir özelliği iş elbiselerin de kullanılıyor. Aynı zamanda modadan önemli izler taşıyan tasarımlar hazırlanıyor. En trend moda çizgilerine yer veriliyor. Böylelikle her bir marka için çok özel ve alışılmışın dışında bir konseptte iş elbiseleri üretilmiş oluyor. 

 

Kadınlardan oluşan mucizevi marka

Giviu markasının tüm çalışanları kadınlardan oluşuyor. Sevcan hanım kendi gibi sektörün en iyi olan kadınlarla birlikte çıktığı bu yolda başarısını onlarla paylaşıyor. Her bir kadın çalışan bu alanda uzun yıllar deneyimi olan ve aynı zamanda yenilikçi ve vizyon sahibi bir bakış açısına sahip olan özel kadınlardır. Markanın bir yıldız gibi parlamasının en önemli etkilerinden birisi de budur. Kadınların muhteşem dayanışması ve işlerindeki becerileri bir araya geldiğinde ortaya Giviu markasını çıkarıyor. Ve marka bugün ülkenin dev markalarına özel üretimler yaparak sektörde çok sağlam bir yer ediniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İş, elbiseleri, sektöründe, parlayan, yıldız;, Giviu,
Yorumlar
Haber Yazılımı