Tempo FM
Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 16:13 Bu haber 5137 kez okundu
 
Kardan Adam Şenliği İçin Hazırlıklar Devam Ediyor
Niğde Valiliği ve Niğde Belediye Başkanlığı iş birliği ile düzenlenecek olan Niğde Kardan Adam Şenliği için hazırlıklar devam ediyor.
TURİZM Haberi
Kardan Adam Şenliği İçin Hazırlıklar Devam Ediyor

NİĞDE-Niğde Kardan Adam Şenliğine geri sayım devam ederken hazırlıklarda tüm hızıyla devam ediyor.

Niğde Valiliği ve Belediye Başkanlığı tarafından geçekleştirilen toplantıların ardından kardan adam şenliği için görev dağılımları da belli oldu. İlk organziasyon için çalışmalar yoğun bir şekidle devam ediyor. Gerçekleştirilmesi planlanan şenlik etkinlikleriyle ilgili incelemelerde bulunmak üzere Niğde Murtaza Köyü Keten Çimen mevkiinde Niğde Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Yiğit, Niğde Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürü İlker Ötkünlü tarafından yapılan çalışmalar yerinde incelendi. 

Kayak sporu ile uğraşan öğrencilerin hazır bulunduğu incelemede öğrenciler alanda test kayışları yaparak zeminle ilgili değerlendirmelerde bulundular. 9 Şubat 2020 Pazar günü saat 12:00’da yapılacak Niğde Kardan Adam Şenliği’nde Niğde Belediyesi tarafından Çorba İkramı, Çiftlik Belediyesi tarafından Çay ikramının yanı sıra alana ulaşım için Niğde Belediyesi önünden saat 10:30 – 11:30 arası ücretsiz servis imkanı sağlanacak. 

Sizde atkınızı, berenizi kapın " Kardan Adam Şenliğinde " bol bol kayın.. 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Kardan, Adam, Şenliği, İçin, Hazırlıklar, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı