Tempo FM
Haber Detayı
17 Nisan 2021 - Cumartesi 22:36 Bu haber 2080 kez okundu
 
Kovboy Muhtar Mahallesini Güzelleştiriyor
Niğde'nin İnönü Mahallesi Muhtarı Tuğba Somkaya kovboy elbisesini giydi mahallenin çocukları ile mahallesini güzelleştirmek için ağaç dikti.
YAŞAM Haberi
Kovboy Muhtar Mahallesini Güzelleştiriyor

Hayrettin YENEL

NİĞDE -Niğde'nin İnönü Mahallesi Muhtarı Tuğba Somkaya kovboy elbisesini giydi mahallenin çocukları ile mahallesini güzelleştirmek için ağaç dikti. 

Muhtar Somkaya mahallesinde bulunan yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam ediyor. İnönü Mahallesinin renkli kişiliği ile ön plana çıkan Muhtarı Tuğba Somkaya geçtiğimiz yaz döneminde MEDAŞ a ait trafo binasının etrafını yeşillendirerek Yeşilçamın unutulmaz oyuncularından biri olan Kemal Sunal'ın resmini de trafo binasını duvarına çizdirmişti. Somkaya yeşillendirilen alana mahallenin çocukları ile birlikte ağaç dikti. Somkaya yaptıkları ağaçlandırma çalışması ile ilgili olarak;

“ Mahallemizin daha da güzel olması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Mahallemize ceviz ağaçlarını mahallemizin çocukları ile birlikte diktik. Gelecek nesillere aktarabileceğimiz herkesin faydalanabileceği bu açların sponsorluğunuda Milli Eğitimden emekli eğitimci idareci ağabeyimiz Mehmet Özkan yaptı. Kendisine teşekkür ediyoruz. Mahallemizde yaşam alanlarını güzelleştirmeye devam edeceğiz.. “ dedi.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Kovboy, Muhtar, Mahallesini, Güzelleştiriyor,
Haber Videosu
Video bulunamadı.
Yorumlar
Haber Yazılımı