Tempo FM
Haber Detayı
24 Mart 2021 - Çarşamba 13:40 Bu haber 5464 kez okundu
 
Niğde Anadolu FK Ayağına Gelen Kısmeti Kaçırdı..
Niğde Andolu F.K - Velimeşesporla yaptığı karşılaşmadan...
SPOR Haberi
Niğde Anadolu FK Ayağına Gelen Kısmeti Kaçırdı..

 

NİĞDE 5 ŞUBAT
24.03.2021 - 14:00

***

HAKEMLER
REŞAT ONUR COŞKUNSES(Hakem)
UĞUR ERDOĞAN(1. Yardımcı Hakem)
KÜRŞATHAN AKIN(2. Yardımcı Hakem)
LEVENT BALCI(Dördüncü Hakem)

***

GÖZLEMCİ

İBRAHİM ÇİNAR

***

TEMSİLCİLER

NECMİ KAPAR
KEMAL ÇİÇEK

GOLLER

Dk.22 Atilla Yıldırım -Dk.45 İbrahim Fatih Dilek Ergene VeliMeşespor

Dk.35-38 Altar Han Hidayetoğlu Niğde Anadolu FK

İlk yarı sonucu Niğde Anadolu FK 2  Ergene Velimeşespor  2 olarak sona erdi.

İkinci yarıda takımlar gol kaydına muvaffak olamadılar ve müsabaka Niğde Aandolu FK 2 Ergene VeliMeşespor 2 olarak sona erdi.

Saat 14:00 de başlayan karşılaşmanın ilk dakikalarından itibaren iyi bir futbol sergileyen Niğde Anadolu F.K rakibi Velimeşespor karşısında hakemin verdiği kararlardan da etkilenerek adeta bir gitti bir geldi. Maçın Hakemi maç içerisinde tartışmalı olarak verdiği kararlar Niğde Anadolu FK nın oyun düzenine ciddi etki etti. Fatih ile gerçekleşen bir kontraatak pozisyonu (foto ve video takımın elinde var) ofsayt olarak değerlendirilince ortalık bir anda gerildi. Hakemin hatalı olarak değerlendirilen ofsayt kararı Fatih in kaleci ile karşı karşıya kalacağı bir pozisyon olacaktı ve mutlak bir gol pozisyonu böylece gerçekleşmedi. 

Diğer yandan maçın normal dakikaları göz önüne alındığında, son dakika içerisindeki pozisyon bardağı taşıran son damla oldu. Ardı ardına gelen sarı kartların da etkisi ile maçın iyice gerilmesinin ardından Niğde Andolu FK ceza alanı yakınlarında meydana gelen karambolde rakip oyuncunun eline net bir şekilde top teması olan oyuncuyu bile kendi eline çarpan top nedeniyle duruken hakem devam kararı verince beraberlik golu geldi. 

Son dakikalarda, takım artık hakem kararlarının da etkisi ile iyice gerildi. Yedek kulubesindeki oyuncular bile ciddi tepki gösterince orta hakeme iletilen bu durumun ardından Berkin ikinci yarıda oyundan çıkmasına rağmen sarı kart gördü.    

Karşılaşma 5 dakika uzamasına rağmen başka gol olmayınca müsabaka 2-2 berabere bitti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Niğde, Anadolu, FK, Ayağına, Gelen, Kısmeti, Kaçırdı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı