Tempo FM
Haber Detayı
19 Kasım 2021 - Cuma 14:38 Bu haber 5566 kez okundu
 
Niğde Belediye Başkanı Özdemir, Galatasaray Başkanı İle Niğde Futbolunu Konuştu..
. Niğde Anadolu FK ile Galatasaray arasında sağlanan anlaşmalar sonunda Niğde Anadolu FK da beklentilerin artması üzerine Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ile görüştü.
SPOR Haberi
Niğde Belediye Başkanı Özdemir, Galatasaray Başkanı İle Niğde Futbolunu  Konuştu..

…. Niğde Anadolu FK  ile Galatasaray arasında sağlanan anlaşmalar  sonunda Niğde Anadolu FK da beklentilerin artması üzerine Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ile görüştü.

 

Niğde Belediye Başkanı Özdemir, Galatasaray Başkanı İle Niğde Futbolunu  Konuştu..

 

Hayrettin YENEL

 

NİĞDE - Niğde Anadolu FK  ile Galatasaray arasında sağlanan anlaşmalar  sonunda Niğde Anadolu FK da beklentilerin artması üzerine Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ile görüştü.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir İstanbul temasları kapsamında Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas ile görüştü. Görüşmede Niğde Anadolu FK Başkanı Ural Aküzüm’de hazır bulundu. Galatasaray ın pilot takımı haline gelen Niğde Anadolu Fk ve BAL da yer alan Niğde Belediye Spor un durumları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Niğde’nin tanıtımı ve spor anlamında gelişimi için birlikte çalışma, proje geliştirme konusunda hemfikir olundu.

Görüşme ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Özdemir; “ Bugün ülkemizin en büyük kulüplerinden bir tanesi olan Galatasaray kulübümüze bir ziyarette bulunduk, Kulüp Başkanı Burak Elmas Beyefendi ile Ali Samiyen Spor Kompleksi NEF Stadyumunda dostane bir ortamda güzel bir görüşme gerçekleştirdik. Niğde için Niğdeli gençler için neler yapılabilir onları konuştuk. Ortak çalışmalar yapma konusunda fikir birliğine vardık. İnşallah Niğde ve Galatasaray birlikte çok güzel olacak, şehrimizin tanıtımı ve gelişimi açısından güzel gelişmeler yaşanacak.” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Niğde, Belediye, Başkanı, Özdemir,, Galatasaray, Başkanı, İle, Niğde, Futbolunu, , Konuştu..,
Yorumlar
Haber Yazılımı