Tempo FM
Haber Detayı
04 Temmuz 2021 - Pazar 22:14 Bu haber 1855 kez okundu
 
Niğdeliler Arabalı Konserin Son Gününde Simge İle Coştular
Niğdeliler, Niğde Belediyesi tarafından düzenelen Arabalı Konserin Son Gününde Simge Konseri İle Coştular...
KÜLTÜR Haberi
Niğdeliler Arabalı Konserin Son Gününde Simge İle Coştular

NİĞDE - Niğdeliler, Niğde Belediyesi tarafından düzenelen Arabalı Konserin Son Gününde Simge Konseri İle Coştular...

Yıkılan 5 Şubat Stadyumunun bulunduğu alanda 5 gündür devam eden arabalı konserler dizisinin son gününde Simge sahne aldı. Her zamankinden çok daha büyük bir ilginin olduğu Simge konserinde pandeminin ardından Niğde li gençler adate coştular. Simgenin parçalarına eşlik eden gençler, Simge'nin yönlendirmesine göre de telefon ışıkları ile muhteşem bir tablo oluşturdular. Simge yeni şarkılarını da konserde söyleyince eğlence de coşlku daha da arttı. Kız arkadaşı olmayan bir genc ile sahne sırasında konuşan Simge "Sen etrafı kes ablan senin arkadan sana bugün bir kız arkadaş bulacağız " dedi.  Ardından talepler artınca hepinize nasıl bulayım diyerek konserine devam etti. 

Konser anında ve sonunda 5 Şubat stadyumunun olduğu bölgede yoğun bir araç trafiği oluştu. Niğde İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri araçların trafik düzenlemesini yaparak akışı sağladılar. 

Konser pandemi kuralları konusunda Belediye görevlileri, güvenlik görevlileri çok sayıda uyarı yapılmasına rağmen kurallar istenildiği ölçüde uygulanamadı. Son günlerde açıklanan ve pazar günü sokağa çıkılmasının da kaldırılması ile 5 günlük konserler serisi aylardır içerde sıkılan vatandaşlar için unutulmaz günler olarak geri de kaldı. 

 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör:
Etiketler: Niğdeliler, Arabalı, Konserin, Son, Gününde, Simge, İle, Coştular,
Yorumlar
Haber Yazılımı