Haber Detayı
21 Ocak 2020 - Salı 20:10 Bu haber 774 kez okundu
 
OTOBANDA ESRARENGİZ ÖLÜMLER
Zincirleme kazada Azrail peşlerini bırakmadı …1 kişi Kazadan sağ kurtuldu viyadükten düşerek hayatını kaybett, diğer kişi ise aracından indikten sonra araç çarpması sonucu hayatını kaybettiği belirtiliyor.
ASAYİŞ Haberi
OTOBANDA ESRARENGİZ ÖLÜMLER

Hayrettin YENEL 

NİĞDE- Zincirleme kazada Azrail peşlerini bırakmadı …1 kişi Kazadan sağ kurtuldu viyadükten düşerek hayatını kaybett, diğer kişi ise aracından indikten sonra araç çarpması sonucu hayatını kaybettiği belirtiliyor. 

Niğde-Adana otoyolunda 3 noktada meydana gelen trafik kazasında, kazadan sonra araçlarından inen, Suat Darakçı ve Yusuf Başar, başka 2 aracın çarpması sonucu, kaza yapan aracından inen Ferdi Boran'ın ise arkadan gelen araçtan panik halinde kaçmaya çalışırken Çeleme Deresi viyadüğünden uçuruma düşerek hayatını kaybettiği öğrenildi. 
3 ÖLÜ 2’Sİ AĞIR 12 YARALI 
Niğde-Adana otoyolu Çeleme deresi yakınlarında, gece her iki yönde meydana gelen zincirleme trafik kazasında ölenlerin sayısı 3'e, yaralıların sayısı 12'ye yükseldi. 3 ayrı kazanın öndeki aracın ani fren yapıp kaçmasıyla meydana geldiği belirtildi. Kazadan sonra araçlarından inen, Suat Darakçı ve Yusuf Başar, başka 2 aracın çarpması sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi. Kaza yapan aracından inen Ferdi Boran'ın ise arkadan gelen araçtan panik halinde kaçmaya çalışırken Çeleme Deresi viyadüğünden uçuruma düşerek öldüğü ifade edildi. Niğde ve Adana'nın Pozantı ilçesindeki hastanelere kaldırılan 12 yaralıdan 2'sinin durumunun ağır olduğunu öğrenildi.
 
 Zincirleme Kaza da ayrıca Sebze ve Pazarcılık Yapan Altunhisar lı Ferdi Boran da Zincirleme Kazada Hayatını Kayvetti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: OTOBANDA, ESRARENGİZ, ÖLÜMLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı