Tempo FM
Haber Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 10:07 Bu haber 24317 kez okundu
 
Sevgililer Günü Yüzükleri: Tektaş, Tamtur ve Beştaş
Sevgililer Günü Yüzükleri: Tektaş, Tamtur ve Beştaş
TANITIM HABERLERİ Haberi
Sevgililer Günü Yüzükleri: Tektaş, Tamtur ve Beştaş

Sevgililer Günü Yüzükleri: Tektaş, Tamtur ve Beştaş

 

Sevgililer günü yaklaşırken en çok merak edilen konuların başında tektaş yüzüklerin ekonomiyi sarsmadan alıcılarıyla buluşması da en önemli konular arasında geliyor. Kadınların vazgeçilmezi olan tektaşlar için oldukça fazla çeşit bulunurken birde ürüne olan talep de üretimin ciddi boyutlara ulaştığını gösteriyor.

Tektaş yüzük alımında ise en çok kesim çeşitleri ile karat farkı da oldukça önemli görülen noktalar arasında geliyor. Kadınların vazgeçilmezi olduğu kadar erkeklerinde hediye etmek için seçtiği en önemli çeşitler arasında olduğu biliniyor. Sevgililer günü yüzükleri tektaş, tamtur ve beştaş çeşitleri de en çok alıcılarıyla buluşan çeşitler arasında geliyor.

Sevgililer Gününe Özel Yüzük Modelleri

Sevgililer günü yüzükleri arasında tektaş, tamtur ve beştaş yüzük modelleri arasında, en çok tercih edilenlerden bir de beştaş pırlanta yüzüklerin yanı sıra, tamtur modeller de oldukça revaçta olan yüzük çeşitleri arasında alıcılarını bekliyor. Seda Sayan’ın da en çok tercih ettiği yüzüklerden tektaş yüzükler de oldukça farklı tarzıyla, alıcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. 

Alınmak istenen bir sürü çeşidiyle Blue Diamond ürünlerinde, satın alındığı andan itibaren 50+ 10 ekstra indirim sağlayarak, ilk kez yapılan üyelikler için de 100 TL hediye indirim çeki de verilmesi oldukça büyük bir indirim olanağı da sunuyor.

Sevgililer Gününde En Çok Tercih Edilen Yüzük Modelleri

Sevgililer günü için, en çok tercih edilen yüzük modelleri arasında beştaş modeller de oldukça revaçta olmaya devam etmekte. İstenilen karat seçeneği ile farklı kesim ve modellerde olan beştaş yüzükler farklı tercihleriyle alıcılarını bekliyor. Müşteri hizmeti, kalite standardı ve garantili ürün satışı da oldukça önemli noktalardan biri olmakla beraber, alıcıların incelediği detaylar arasında bulunuyor.

Sevgililer günü yüzük modelleri arasında tamtur yüzükler de oldukça revaçta olan çeşitler arasında yerini alıyor. Birçok kadının beğenisini alan ürün çeşidi ile baş döndürüyor. Birçok çeşit için Blue Diamond ürünleri,  ücretsiz ve sigortalı kargo seçeneği ile alıcılar için kolaylık sağlamaya devam ederek,  en çok tercih edilen ürünlerden olmayı başarıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgililer, Günü, Yüzükleri:, Tektaş,, Tamtur, ve, Beştaş,
Yorumlar
Haber Yazılımı