Tempo FM
Haber Detayı
25 Ağustos 2020 - Salı 14:12 Bu haber 1981 kez okundu
 
Siyasi Parti İl Başkanları Toplantı Yaptı
Ak Parti Niğde İl Başkanlığı, görüş fark etmeksizin şehrimizin siyasi partilerinin İl Başkanları ile bir araya geldi. Niğde'nin ihtiyaçları ve yatırımları hakkında istişareler yapıldı.
SİYASET Haberi
Siyasi Parti İl Başkanları Toplantı Yaptı

NİĞDE - Ak Parti Niğde İl Başkanlığı tarafından organize edilen buluşmada, görüş fark etmeksizin siyasi partilerinin İl Başkanları bir araya geldiler.

Niğde’nin ihtiyaçları ve yatırımları hakkında istişarelerin yapıldığı toplantıya AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, MHP Niğde İl Başkanlığı Cumali İnce, CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, İYİ Parti Niğde İl Başkanı İbrahim Uzun, Saadet Partisi Niğde İl  Başkanı Ahmet Binici, Yeniden Refah Partisi Temsilcileri katıldılar.

Niğde’nin gelişimine katkı sunabilmek için yapılan toplantı da diğer siyasi parti il başkanlarına yönelik olarak açıklama yapan AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin,

‘’Davetimize icabet eden; Mhp Niğde İl Başkanlığı Cumali İnce, CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, İYİ Parti Niğde İl Başkanı İbrahim Uzun, Saadet Partisi Niğde İl  Başkanı Ahmet Binici, Yeniden Refah Partisi Niğde İl Başkan Vekiline teşekkür ediyorum’’ dedi.

Peşin yapılan toplantıda; ‘’ Özellikle Covid19 pandemisi başta olmak üzere, Sağlık Yatırımları, Eğitim Yatırımları, DSİ Yatırımları ve Projeleri, Tarım ve Hayvancılık, İl Özel İdare Yatırımları, Gençlik ve Spor Yatırımları, KOSGEB, İşkur, Aile Sosyal Politikalar yatırımları - faaliyetleri ile Niğde İl Değerlendirme Raporumuzu sunduk ve birçok konuyu masaya yatırdık istişarelerde bulunduk’’ dedi.

 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Siyasi, Parti, İl, Başkanları, Toplantı, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı