Tempo FM
Haber Detayı
10 Nisan 2021 - Cumartesi 16:45 Bu haber 1994 kez okundu
 
TMBB İdare Amiri O Anları Anlattı
Niğde de etkili olan kar yağışı ve tipi sırasında Ankara dan Gaziantepe Adalet Bakanı Abdul Hamit Gül ün annesinin cenazesine gitmek için yola çıkan TBMM İdare Amiri Ali Şahin kendisini bir anda 7 aracın karıştığı trafik kazasının içerisinde buldu.
ASAYİŞ Haberi
TMBB İdare Amiri O Anları Anlattı

 

Hayrettin YENEL

 

NİĞDE – Niğde de etkili olan kar yağışı ve tipi sırasında Ankara dan Gaziantepe Adalet Bakanı Abdul Hamit Gül ün annesinin cenazesine gitmek için yola çıkan TBMM İdare Amiri Ali Şahin kendisini bir anda 7 aracın karıştığı trafik kazasının içerisinde buldu.

Hava şartlarının çok kötü olduğu ve tipinin etkili oldıuğu anlarda attığı bir video twitin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hemen dönüş yaptı. Kaza yerine sevk edilen ekipler Ali Şahşn ve diğper yaralıları alarak Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdılar.. Kolunda kırık olan Şahin in hastanede tedavisi devam ediyor. 

“Bir anda bir kaza koridorunun içerisine girdik. Çaresizliğimizi bir vide çekerek sosyal medya üzerinden bilgilendirdik.. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu anında döndü ve ekipleri sevk ettiler.” Dedi.

 

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: TMBB, İdare, Amiri, O, Anları, Anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı