Tempo FM
Haber Detayı
17 Ekim 2021 - Pazar 16:17 Bu haber 966 kez okundu
 
Ümraniye Erkek Epilasyon Merkezleri
Ümraniye Erkek Epilasyon Merkezleri ve Kaliteli Erkek Epilasyon …
TANITIM Haberi
Ümraniye Erkek Epilasyon Merkezleri

Ümraniye Erkek Epilasyon Merkezleri ve Kaliteli Erkek Epilasyonu

Epilasyon teknği türlerini inceleyelim.

Tıbbi epilasyon

Bu, kılın geri dönmesinin çok daha uzun sürmesini sağlar .

İşte deneyebileceğiniz birkaç popüler ve güvenli seçenek -bunları bu tedavilerde uzmanlaşmış, lisanslı ve iyi gözden geçirilmiş bir tesiste yaptığınız sürece.

lazer epilasyon

In lazer kaldırma , bir doktor ya dermatolog kullanımlar kıl folikülleri konsantre ışık aşağı gönderir çıplak cilde lazer cihazı. Lazerden gelen ısı, kıl köklerini zayıflatır veya yok ederek kılların yeniden büyümesini engeller.

KIL köklerinin uzun bir süre kıl büyümesini durduracak kadar hasar görmeden önce genellikle birkaç tedaviye ihtiyacınız olacaktır. Tüm lazer cihazları değilFDA tarafından onaylanmıştırGüvenilir Kaynak.

İplik çekme, çoğunlukla kaşları şekillendirmek için kullanılan bir epilasyon şeklidir, ince bir pamuk veya polyester ipliğin ikiye katlanması ve daha sonra bükülmesiyle yapılır. Daha sonra istenmeyen tüylerin olduğu bölgelere yuvarlanır ve tüyler folikül seviyesinde toplanır. Tek tüylerin birer birer çekildiği cımbızdan farklı olarak, iplik geçirme kısa tüy sıralarını kaldırabilir.

Elektroliz

Elektroliz yöntemi lazerle çıkarmaya benzer, ancak epilatöradı verilen bir cihaz kullanarak kıl köklerine zarar vermek için cilde radyo frekansları gönderir. Bu tedavi, genellikle belirli bir alanda birden fazla kıl kökünü tedavi eden lazerlerin aksine, tek tek kıl köklerini tek tek tedavi eder.

Lazer çıkarma gibi, tamamen kalıcı bir çözüm değildir. Ancak FDA tarafından epilasyon için güvenli olduğu onaylanmıştır ve lazerle epilasyondan daha ucuz olabilir.

Çok etkilidir, ancak kimyasal bileşenler cilt hücrelerini eritebileceğinden cildi aşırı derecede tahriş edebilir.

İstenmeyen tüylerin olduğu bölgeye tüy dökücü sürülür ve 3 ila 15 dakika arasında bırakılır. Bu süre zarfında kimyasal kıl köklerini çözer ve uygun bir süre sonra silinen veya yıkanan jöle benzeri bir madde oluşturur.

Depilatuvarlar çok aşındırıcı olduğundan, 3  ilk Daha büyük bir uygulamada en az 48 saat önce cildin küçük yama üzerinde testi yapmalısınız.

Ümraniye erkek epilasyon merkezi tekniklerimiz ile en kaliteli hizmeti alacağınızı garanti ederiz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ümraniye, Erkek, Epilasyon, Merkezleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı