Tempo FM
Haber Detayı
23 Ağustos 2021 - Pazartesi 15:18 Bu haber 864 kez okundu
 
Uşaklılar, Niğde'nin Örnek Projelerini Görmeye Geldiler
Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinden oluşan bir heyet Niğde Belediyesi'nin projelerini yerinde incelemek maksadıyla Niğde’ye geldiler.
EKONOMİ Haberi
Uşaklılar, Niğde'nin Örnek Projelerini Görmeye Geldiler

Niğde Belediyesi'nin Projeleri Örnek Oluyor

 

 

Hayrettin YENEL

 

NİĞDE - Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinden oluşan bir heyet Niğde Belediyesi'nin projelerini yerinde incelemek maksadıyla Niğde’ye  geldiler.

Niğde’ye gelişlerinde  Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir'i ziyaret eden Uşak Belediyesi  heyeti daha sonra sahaya inerek Niğde’nin projelerini  yerinde incelediler.

Gelir paylaşım modeli ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Scada sistemi ve 180 milyonluk dev yatırım ileri biyolojik arıtma tesisi başta olmak üzere belediyenin diğer çalışmalarını inceleyen Uşak ekibi Başkan Özdemir’den projelerle ilgili bilgi alarak istişarelerde bulundular.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; "Bugün Uşak ilimizin değerli Belediye Başkanını, Başkan Yardımcılarını ve belediyenin değerli birim müdürlerini şehrimizde misafir etmenin sevinci içindeyiz. Misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Bu ziyarette bizi sevindiren diğer bir hususta yaptığımız projelerin diğer şehirler için örnek projeler haline gelmesidir. Bu ziyaret kapsamında kıymetli misafirlerimizle projelerimizi inceleyerek atılacak adımlara dair istişarelerde bulunduk. Bu vesile ile tüm Uşaklı hemşerilerimize selam ediyorum" dedi.

Kaynak: (NHA) - NİĞDE HABER AJANSI Editör: Hayrettin YENEL
Etiketler: Uşaklılar,, Niğde'nin, Örnek, Projelerini, Görmeye, Geldiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı