Tempo FM
Haber Detayı
07 Mayıs 2021 - Cuma 22:10 Bu haber 1788 kez okundu
 
Vali Şimşek ve Başkan Özdemir Niğde Anadolu FK'yı Ziyaret Ettiler
2. Lig Beyaz grupta alacağı 1 puanla ligde kalmayı tamamen garantilemesi beklenen Niğde Anadolu FK Futbol takımının bu gün sürpriz ziyaretçileri vardı.
SPOR Haberi
Vali Şimşek ve Başkan Özdemir Niğde Anadolu FK'yı Ziyaret Ettiler

Hayrettin YENEL
 
NİĞDE- 2. Lig Beyaz grupta alacağı 1 puanla ligde kalmayı tamamen garantilemesi beklenen Niğde Anadolu FK Futbol takımının bu gün sürpriz ziyaretçileri vardı.
 
Pazar Günü saat 15:00 de Uşak Spor ile yapılacak önemli karşılaşma öncesinde Niğde Valisi Yılmaz Şimşek ve Belediye Başkanı Emrah Özdemir takımı kulüp tesislerinde ziyaret ettiler. Vali Şimşek ve Başkan Özdemir futbolcularla sosyal mesafe kuraları içerisinde bir araya geldiler. Ziyarette Niğde Anadolu FK İdari Direktörü Eser Eti tarafından Vali Şimşek ve Başkan Özdemir 'e takım forması hediye edildi.
 
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, ziyarette yaptığı konuşmasında, pazar günü yapılacak olan kritik maç öncesi takıma başarılar dilemek için bu ziyareti gerçekleştiriklerini belirterek;
" Pazar günü yapacağınız karşılaşmayı inanıyoruz ki alacaksınız ve hiç bir problem olmadan yolunuza devam edeceksiniz. Dün ilimizde yapılacak olan 21 yatırım için Ankara'daydık. O yatırımların protokollerini imzaladık. Bu yatırımların içerisinde en önemlisi de 5 Şubat stadyumuydu. Kısa süre içerisinde ihalesi yapılacak ve 1,5 yıl içerisinde de tamamlanacak. Tamamlandığında sizler daha iyi şartlarda maçlarınızı oynayacaksınız. Seyircilerimizde daha iyi şartlarda maçları izleyecekler.
 
Emrah özdemir de takımın her zaman yanında olduklarını belirterek; takımın son dönemde çok iyi bir geri dönüş yaptığını söyledi. Özdemir yaptığı açıklmasında " Niğde Belediyesi olarak her zaman takımın yanında olacağız. Takım için ne gerekiyorsa yapacağız " dedi.
 
Takım İdari Direktörü Eser Eti'de, ziyaretten takım olarak çok büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek;
" Ziyaretlerinden dolayı sayın valimiz Yılmaz Şimşek ve Belediye Başkanımız Emrah Özdemir'e çok teşekkür ediyoruz. Bizleri pazar günü yapacağımız önemli karşılaşma öncesi çok mutlu ettiler, moral verdiler. Bizde Sayın Vali ve Belediye Başakanımıza takımızın 51 numaraları formasını hediye ettik. " dediğ.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Şimşek, ve, Başkan, Özdemir, Niğde, Anadolu, FK'yı, Ziyaret, Ettiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı